WOPR KŁODZKO

Idź do spisu treści

Menu główne

Szkolenia według nowego programu z uprawnieniami RATOWNIKA WODNEGO, tzw. "ustawowego"; uprawniającego, po jednym kursie, do pracy samodzielnej na wszystkich obiektach: pływalniach, parkach wodnych i wszystkich kąpieliskach.

Po zmianie przepisów obowiązuje jedno szkolenie RATOWNIKA WODNEGO tzw. "pięć w jednym", nadające uprawnienia równoważne wcześniejszych Młodszych Ratowników WOPR + Ratowników WOPR + uprawnienia Ratowników Wodnych Pływalni, Śródlądowych i Morskich.
Szkolenie zgodne jest z Rozporządzeniem MSW poz. 747 z dnia 21 czerwca 2012 roku w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym, a uzyskana wiedza i umiejętności z zakresu ratownictwa i technik pływackich spełniają wymogi art. 2 ust 5) Ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 roku o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych (Dz.U. Nr 208 poz. 1240).

Rozpoczynające się szkolenia:


Zarząd Kłodzkiego Oddziału WOPR informuje, iż w dniu 30.03.2018 o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie szkolenia na ratownika wodnego. Przewidywane zakończenie szkolenia (egzamin) czerwiec 2018r.SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego